Hakkımızda

Ana Sayfa/Hakkımızda
Hakkımızda 2017-07-02T23:33:32+00:00

2016 yılında faaliyete geçen Maya Sanat merkezimizin giriş katında Müzik aletleri, Ses ve Işık sistemleri, Stüdyo ve DJ ürünleri satış mağazamız, Piyano dersliği, mutfak ve bahçemiz, alt katında ise; enstruman dersliklerimiz, bekleme salonumuz, kayıt stüdyomuz – davul (bateri) odamız, çalgı yapım-bakım atölyemiz bulunmaktadır.

Kendi alanında uzman, 10 yılı aşkın deneyime sahip eğitimci kadromuz ile her yaştan bireyin doğru adımlar ile evrensel ve kültürel müziği tanımasını hedeflediğimiz merkezimizde; gitar, piyano, keman, bağlama, bateri, klarnet, yan flüt ve diğer birçok enstrümanın eğitimini alabilir, üniversitelerin müzik bölümlerine ve konservatuarlarına, güzel sanatlar lisesi giriş sınavlarına bizim rehberliğimizde hazırlanabilirsiniz.

Ayrıca Maya Müzik Mağazası olarak 20’den fazla distribütör/tedarikçi firma ile 500 üzeri markayı siz müzik severler ile buluşturuyoruz. Eyüp ilçesi , Alibeyköy ve Yeşilpınar civarı başta olmak üzere, fiziksel mağazamızın yanı sıra Online Müzik Aletleri Satış Sitemiz www.muzikbiti.com üzerinden tüm Türkiye’ye ürünlerimizi sunmaktayız. Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz…